DJELATNICI

UČENIČKI DOM | MARIJA JAMBRIŠAK


RAVNATELJICA DOMA, ORGANIZACIJSKI I PEDAGOŠKI VODITELJ:

Ljubica Banović, prof. ljubica.banovic@ma-ja.hr


STRUČNI SURADNIK – PEDAGOG:

Nada Antolčić, prof. nada.antolcic@ma-ja.hr


TAJNICA USTANOVE:

Ružica Boroša – bacc. javne uprave


ODGAJATELJI:

Ankica Domjanić, prof. ankica.domjanic@ma-ja.hr

Gorjana Magovac, prof. gorjana.magovac@ma-ja.hr

Marko Prosoli, prof. marko.prosoli@ma-ja.hr

Josipa Galić, prof. josipa.galic@ma-ja.hr

Stanka Vuletić, prof. stanka.vuletic@ma-ja.hr

Sabina Naranđa, prof. sabina.naranda@ma-ja.hr

Ana Biti, prof. ana.biti@ma-ja.hr

Tina Sudar, prof. tina.miskovic@ma-ja.hr


KNJIŽNIČARKA:

Ivana Meić-Sidić, prof. ivana.mesic.sidic@ma-ja.hr


ZDRAVSTVENA VODITELJICA:

Rozmari Lasan Zorobabel rozmari.lasan.zorobabel@ma-ja.hr


EKONOM:

Edita Zeidan – komercijalista, ekonom edita.z@ma-ja.hr


NOĆNE PAZITELJICE:

Vesna Nožinić

Drina Perić


ADMINISTRACIJA:

Marija Kolar – voditelj računovodstva marija.kolar@ma-ja.hr

Jadranka Kirinčić – adminstrativno računovodstveni referent


TEHNIČKO OSOBE:

Jasna Krznar – glavna kuharica

Michael Čanković – domar

Manda Horovskij – kuharica

Danica Kelava – kuharica

Željka Ivšan – kuharica

Katica Barišić – kuharica

Krešo Sušec – kuhar

Branka Lekić – spremačica

Marija Krištić – spremačica

Ana Beck – spremačica

Ljubica Zemljić – pralja

Zdenka Krakić – portirka

Janja Majdandžić - portirka

FOTOGALERIJA:

Fotogalerija

NATJEČAJI:

Trenutno nema novih natječaja. Hvala na razumijevanju.


FACEBOOK: