AKTUALNO U DOMU

Dojdi osmaš - 2026.

Manifestacija na kojoj su se predstavile zagrebačke srednje škole i učenički domovi.

Na Zrinjevcu je održana manifestacija „Dojdi osmaš“, na kojoj su se predstavile zagrebačke srednje škole i učenički domovi, a sudjelovao je i naš Učenički dom Marije Jambrišak!

Na našem štandu posjetitelji su mogli razgledati osvojene pehare, domski list, letke i razne promotivne materijale te saznati više o životu i aktivnostima u našem domu.

Posebno smo ponosni na nastup naših učenica iz plesne i glazbene skupine koje su svojim talentom i energijom oduševile publiku u paviljonu na Zrinjevcu.

Uz mnoštvo osmaša, sunčano i toplo vrijeme te odličnu atmosferu, proveli smo prekrasan dan pun druženja, glazbe i novih poznanstava.

Hvala svima koji su nas posjetili — veselimo se budućim susretima!

Imaš pitanja? Kontaktiraj nas!

Rado ćemo odgovoriti na tvoja pitanja.