Radno vrijeme djelatnika

UČENIČKI DOM MARIJE JAMBRIŠAK

RAVNATELJICA:
Josipa Galić, prof. - josipa.galic@ma-ja.hr
Pon-pet: 7-15h


RAČUNOVODSTVO:
Marija Kolar - marija.kolar@ma-ja.hr
Pon-pet: 7-15h


TAJNIŠTVO:
Ružica Boroša, bacc. javne uprave - ma-ja@dom-ucenicki-mjambrisak-zg.skole.hr
Pon-pet: 7-15h


STRUČNI SURADNIK – PEDAGOG:
Nada Antolčić, dipl. pedagoginja nada.antolcic@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 15-21h
  • Utorak: 9-15h
  • Srijeda: 12-18h
  • Četvrtak: 9-15h
  • Petak: 9-14h

STRUČNI SURADNIK - ZDRAVSTVENA VODITELJICA:
Ankica Mandir, bacc.med.techn. ankica.mandir@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 7-15h
  • Utorak: 12-20h
  • Srijeda: 7-15h
  • Četvrtak: 12-20h
  • Petak: 7-15h

STRUČNI SURADNIK - KNJIŽNIČARKA:
Ivana Meić Sidić, prof. knjižničarka ivana.meic.sidic@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 15-21h
  • Utorak: 12-18h
  • Srijeda: 15-21h
  • Četvrtak: 12-17h
  • Petak: 9-15h

ODGAJATELJI:

Ankica Domjanić, prof. ankica.domjanic@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 17-22h
  • Utorak: 12-18h
  • Srijeda: 14-20h
  • Četvrtak: 7-13h
  • Petak: 9-14h

Gorjana Magovac, prof. gorjana.magovac@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 10-16h
  • Utorak: 7:30-14:30h
  • Srijeda: 12-18h
  • Četvrtak: 17-22h
  • Petak: 9-14h

Marko Prosoli, prof. marko.prosoli@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 7:30-13:30h
  • Utorak: 17-22 h
  • Srijeda: 7:30-13:30h
  • Četvrtak: 14-20h
  • Petak: 9-14h

Marta Mijatovic, prof. siskvic@gmail.com

  • Ponedjeljak: 12-18h
  • Utorak: 7-13h
  • Srijeda: 17-22h
  • Četvrtak: 15-21h
  • Petak: 9-14h

Tina Sudar, prof. tina.sudar@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 10-16h
  • Utorak: 17-22h
  • Srijeda: 12-18h
  • Četvrtak: 10-16h
  • Petak: 9-14h

Sabina Naranđa, prof. sabina.naranda@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak: 17-22h
  • Utorak: 10-16h
  • Srijeda: 10-16h
  • Četvrtak: 12-18h
  • Petak: 9-14h

Ana Biti, prof. ana.biti@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak:7-13h
  • Utorak: 14-20h
  • Srijeda: 7-13h
  • Četvrtak: 17-22h
  • Petak: 9-14h

Žana Dukan, prof. zana.dukan@ma-ja.hr

  • Ponedjeljak:14-20h
  • Utorak: 10-16h
  • Srijeda: 17-22h
  • Četvrtak: 7:30-13:30 h
  • Petak: 9-14 h

Imaš pitanja? Kontaktiraj nas!

Rado ćemo odgovoriti na tvoja pitanja.